fbpx

Trilac Plus

trilac® plus to suplement diety, w którego składzie znajdują się 4 szczepy bakterii kwasu mlekowego połączonego z prebiotykiem w postaci inuliny. trilac® plus jest synbiotykiem pomagającym uzupełnić prawidłową florę bakteryjną jelit, w szczególności w trakcie i po kuracji antybiotykami.
Play

Skład suplementu diety trilac® plus

W jednej kapsułce trilac® plus znajdują się aż 4 szczepy bakterii kwasu mlekowego: Lacticaseibacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Bifidobacterium animalis ssp. lactis BLC1, Lactobacillus acidophilus LA3 oraz Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus.

trilac® plus został wzbogacony prebiotykiem – inuliną, która stanowi pożywkę umożliwiającą prawidłowe namnażanie się bakterii probiotycznych w jelitach.

Ponadto, dzięki zastosowanej technologii DRcaps® wymienione szczepy zabezpieczone są przed działaniem niszczącym kwasów i enzymów trawiennych w żołądku, co zapewnia bezpieczne dotarcie szczepów bakterii probiotycznych do jelit.

Możliwe zastosowanie trilac® plus

trilac® plus jest suplementem diety przeznaczonym dla dorosłych, dzieci i niemowląt po 1. miesiącu życia. trilac® plus może być stosowany:

  • wspierająco w okresach obniżonej odporności,
  • osłonowo przy antybiotykoterapii oraz po jej zakończeniu,
  • w celu odbudowy i utrzymania równowagi mikrobiomu jelit.

Zalecane dzienne spożycie trilac® plus

trilac® plus należy spożywać raz dziennie -1 kapsułkę. Najlepiej spożywać z dużą ilością płynu, podczas posiłku lub godzinę przed posiłkiem. W przypadku podawania probiotyku małym dzieciom lub osobom mającym trudności z połykaniem, zawartość kapsułki należy wysypać na łyżeczkę i wymieszać w niewielkiej ilości letniej przegotowanej wody, mleka lub jogurtu, następnie spożyć. W czasie antybiotykoterapii przyjmować co najmniej 2 godziny po zażyciu antybiotyku. Zaleca się stosowanie trilac® plus, do 3 tygodni od zakończonej kuracji antybiotykowej. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ważne informacje

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie ma konieczności przechowywania w lodówce. Chronić przed światłem.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • W okresie ciąży i karmienia piersią, przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.